Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Conan Gray

Kiedy2022-05-11
Gdzie
Conan Gray

Jeden z najważniejszych popowych głosów swojego pokolenia, Conan Gray po raz pierwszy zagra w Polsce. Autor multiplatynowych hitów „Heather” i „Maniac” wystąpi 11 maja 2022 w warszawskiej hali COS Torwar, a bilety na to wydarzenie trafią do otwartej sprzedaży już 29 października.

O artyście:

Świat usłyszał o Conanie gdy ten w wieku 15 lat otworzył swój kanał na YouTube. Talent nastolatka eksplodował błyskawicznie, a jego debiutancki album “Kid Krow” momentalnie wskoczył na sam szczyt listy Bilboardu dając Gray’owi tytuł najlepszego debiutanta od lat. Nie ma w tym nic dziwnego, bo autentyczność, z jaką Conan Gray komponuje swoje utwory zachwyca każdego. Taylor Swift nazwała jego singiel “Astronomy” arcydziełem, a sir Elton John otwarcie pochwalił Conana za to, że jako jedyny artysta z Top 50 Spotify pisze swoje piosenki zupełnie samodzielnie. Conan Gray to bezsprzecznie głos całego pokolenia obecnych dwudziestolatków na całym świecie. Emocjonalne zaangażowanie, niesamowity głos i ciężka do nazwania, ale jasno wyczuwalna wyjątkowość jego osoby sprawiają, że tego artysty po prostu chce się słuchać i obserwować.

Ponad 4 miliardy streamów na różnych platformach, okładkowe publikacje w najbardziej poczytnych magazynach świata, występy na największych festiwalach i w programach telewizyjnych – Conan Gray jest już muzyczną gwiazdą o ogólnoświatowym zasięgu. Te wyniki imponują jeszcze bardziej, gdy uświadomimy sobie, że Gray wydał jak dotąd jeden pełnoprawny album i cała kariera jest jeszcze wciąż przed nim.

ip



Zdjecie nr 1593951
Zdjecie nr 1593952
Zdjecie nr 1593953
Zdjecie nr 1593954
Zdjecie nr 1593955
Zdjecie nr 1593956
Zdjecie nr 1593957
Zdjecie nr 1593958
Zdjecie nr 1593959
Zdjecie nr 1593960
Zdjecie nr 1593961
Zdjecie nr 1593962
Zdjecie nr 1593963
Zdjecie nr 1593964
Zdjecie nr 1593965

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama