Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Lamb Of God, Kreator + Power Trip

Kiedy2022-11-24 godzina 18:30
Za ile189 zł (Lamb Of God, Kreator + Power Trip)
GdzieKlub Stodoła

Lamb of God i Kreator w Polsce! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 24 listopada 2022 roku w warszawskiej Stodole. Na scenie pojawi się również kapela Power Trip. Lamb Of God, Kreator + Thy Art Is Murder i  Gatecreeper bilety już w sprzedaży. 

 

Polski przystanek trasy State Of Unrest Tour, który miał się odbyć 2 kwietnia 2020 roku w TAURON Arena Kraków, został przeniesiony do warszawskiego klubu Stodoła.

Lamb Of God 

Lamb Of God swoją ostatnią płytę zaprezentowali przeszło cztery lata temu. Album został zatytułowany ,,VII: Sturm Und Drang" i pojawił się za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast Records. Amerykańska grupa właśnie pracuje nad następcą tego wydawnictwa, ale jego szczegóły nie zostały jeszcze ujawnione.

Kreator 

Kreator to thrash metalowa formacja z ponad 30-letnim stażem na scenie. Ostatni album pochodzącego z Niemiec zespołu, pt.: ,,Gods Of Violence" wydano w 2017 roku, a kolejna produkcja grupy została wstępnie zapowiedziana na rok 2020.  Kilka dni temu zespół poinformował, że zaczął pracę nad nowym, trzecim już krążkiem. Obecną dyskografię grupy zamyka album ,,Nightmare Logic".

Thy Art Is Murder

Powstała w 2006 roku w Nowej Południowej Walii deathcore'owa ekipa. To ścisła czołówka metalowej sceny Australii. Swoją pozycję zawdzięczają przede wszystkim znakomitym koncertom, których grają mnóstwo. 
Thy Art Is Murder będzie promować w trasie album ,,Human Target" z 2019 roku (Nuclear Blast Records), a Gatecreeper zaprezentuje m.in. materiał z najnowszego EP - ,,An Unexpected Reality", wydanego w styczniu 2021 roku (Closed Casket Activities).

GATECREEPER

W 2013 roku w słonecznej Arizonie powstała jedna z najciekawszych amerykańskich ekip deathmetalowych, Gatecreeper. Amerykanie wspaniale adaptują do współczesnych czasów patenty szkoły szwedzkiej, ciężarowych riffów Bolt Thrower, hard core'a, doomu i heavy.

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama