Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Lato w Plenerze 2022: NLE CHOPPA

Kiedy2022-06-19
Gdzie
Lato w Plenerze 2022: NLE CHOPPA

NLE CHOPPA. Jego teledyski biją rekordy popularności, a koncerty zapełniają się wielbicielami prawdziwego amerykańskiego rapu. Raper zadebiutował w 2019 roku za sprawą singla "Camelot". NLE CHOPPA współpracował między innymi z Blueface. SMOKEPURPP to kolejny przedstawiciel dobrego amerykańskiego rapu. Pochodzący z Florydy artysta zaczynał pierwsze kroki w branży muzycznej za sprawą serwisu SoundCloud. Popularność przyniosła mu piosenka "Audi", dzięki której stał się znany na całym świecie. Polscy fani doceniają jego styl muzyczny. NLE CHOPPA i SMOKEPURPP to raperzy, którzy ukształtowali amerykański rap. Fani artystów mogą spodziewać się fantastycznego widowiska pełnego genialnej muzyki. Nie możesz przegapić takiej okazji - NLE CHOPPA i SMOKEPURPP na jednej scenie w Warszawie 19 czerwca na Letniej Scenie Progresji.

ip



Zdjecie nr 1598109
Zdjecie nr 1598110
Zdjecie nr 1598111
Zdjecie nr 1598112
Zdjecie nr 1598113
Zdjecie nr 1598114
Zdjecie nr 1598115
Zdjecie nr 1598116
Zdjecie nr 1598117
Zdjecie nr 1598118
Zdjecie nr 1598119
Zdjecie nr 1598120
Zdjecie nr 1598121
Zdjecie nr 1598122
Zdjecie nr 1598123

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama