Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Samiec Alfa - uroczysta premiera filmu

Kiedy2022-06-22
GdzieKino Luna
ul. Marszałkowska 28
Warszawa
Samiec Alfa - uroczysta premiera filmu

Samiec Alfa to niezapomniany komediowy klejnot, do którego widzowie będą wracać raz za razem. Żartobliwe ataki na kwestie kulturowe są wykonane w taki sposób, aby nie izolować nikogo poza tymi, z których się naśmiewa, a komizm jest bezlitosny i inteligentny. Grimoire of Horror

ip



Zdjecie nr 1598315
Zdjecie nr 1598316
Zdjecie nr 1598317
Zdjecie nr 1598318
Zdjecie nr 1598319
Zdjecie nr 1598320
Zdjecie nr 1598321
Zdjecie nr 1598322
Zdjecie nr 1598323
Zdjecie nr 1598324
Zdjecie nr 1598325
Zdjecie nr 1598326
Zdjecie nr 1598327
Zdjecie nr 1598328
Zdjecie nr 1598329
Zdjecie nr 1598330
Zdjecie nr 1598331
Zdjecie nr 1598332
Zdjecie nr 1598333
Zdjecie nr 1598334
Zdjecie nr 1598335
Zdjecie nr 1598336
Zdjecie nr 1598337
Zdjecie nr 1598338
Zdjecie nr 1598339
Zdjecie nr 1598340
Zdjecie nr 1598341
Zdjecie nr 1598342
Zdjecie nr 1598343
Zdjecie nr 1598344
Zdjecie nr 1598345
Zdjecie nr 1598346
Zdjecie nr 1598347
Zdjecie nr 1598348
Zdjecie nr 1598349
Zdjecie nr 1598350

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama