Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów 3:2

Kiedy2023-01-22
GdzieCOS Torwar ul. Łazienkowska 6A
Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów 3:2

Projekt Warszawa wygrał z PGE Skrą Bełchatów 3:2 w meczu 21. kolejki PlusLigi. Największe emocje przyniósł zwycięski tie-break, który rozstrzygnął się dopiero przy wyniku 27:25 na oczach ponad 4000 kibiców.

Projekt Warszawa – PGE Skra Bełchatów 3:2 (22:25, 25:22, 22:25, 25:21, 27:25)

Projekt Warszawa: Jan Firlej, Piotr Nowakowski, Jurij Semeniuk, Artur Szalpuk, Kevin Tillie, Linus Weber – Damian Wojtaszek (libero) – Igor Grobelny, Jakub Kowalczyk, Dawid Pawlun

PGE Skra Bełchatów: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Filippo Lanza, Grzegorz Łomacz, Wiktor Musiał, Lukas Vasina – Jędrzej Gruszczyński (libero) – Aleksandar Atanasijevic, Mihajlo Mitic.

ip



Zdjecie nr 1616999
Zdjecie nr 1617000
Zdjecie nr 1617001
Zdjecie nr 1617002
Zdjecie nr 1617003
Zdjecie nr 1617004
Zdjecie nr 1617005
Zdjecie nr 1617006
Zdjecie nr 1617007
Zdjecie nr 1617008
Zdjecie nr 1617009
Zdjecie nr 1617010
Zdjecie nr 1617011
Zdjecie nr 1617012
Zdjecie nr 1617013
Zdjecie nr 1617014
Zdjecie nr 1617015
Zdjecie nr 1617016
Zdjecie nr 1617017
Zdjecie nr 1617018
Zdjecie nr 1617019
Zdjecie nr 1617020
Zdjecie nr 1617021
Zdjecie nr 1617022
Zdjecie nr 1617023
Zdjecie nr 1617024
Zdjecie nr 1617025
Zdjecie nr 1617026
Zdjecie nr 1617027
Zdjecie nr 1617028
Zdjecie nr 1617029
Zdjecie nr 1617030

Spodobały Ci się nasze zdjęcia? Kliknij i sprawdź, w jaki sposób możesz kupić licencję na ich wykorzystanie. Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama