Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

John Moods + Jan B±k

Kiedy2023-03-19
Za ile30/40 zł
GdzieChmury
ul. 11 Listopada 22
Warszawa
John Moods + Jan B±k
(っ◔◡◔)っ John Moods
Po niedawnym wydaniu trzeciego albumu "The Great Design" w uznanym berlińskim labelu Mansions and Millions oraz wspólnej płyty z The Zenmenn w Music From Memory, John Moods przywozi swoje piękne pie¶ni na wschód Europy. Towarzyszyć mu będzie dwójka wokalistów i multiinstrumentalistów: Martha Rose na flecie i wokalu oraz Dandy Deniz na gitarze i wokalu. Zaprezentuj± oni swoj± mieszankę ponadczasowego angielskiego folku z lat 70. (i starszego) poł±czonego z ejtisow± muzyk± pop i nieprzemijaj±cymi motywami lirycznymi. Pomy¶l o takich artystach jak: Fairport Convention, Nick Drake, Simon & Garfunkel, Peter Gabriel czy Springsteen w odrobinę delikatnym wydaniu.
 
 (っ◔◡◔)っ Jan B±k 
Jan B±k (indie pop) - romantyczne refreny w służbie poetyckich tekstów podgl±dajacych sekretne życie postaci. Znany z albumu koncepcyjnego ,,¶pij już stary" (2022, wyd. Azymut) zrealizowanego z bogdanem sekalskim oraz ciepło przyjętej EPki o zwierzętach pod tytułem ,,Megafauna" (2023), stworzonej razem z Anni±.
Janek zaprezentuje w towarzystwie Michała (perkusjonalia) kameralny set akustycznych piosenek napisanych specjalnie na tę okazję -- z okazjonaln± wycieczk± w przeszło¶ć.
Dla fanów Y La Bamba, Sufjana Stevensa, The Beatles.


Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama