Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

WATERPARKS

Kiedy2023-11-10
Gdzie
WATERPARKS

Waterparks jest łamiącym gatunki kolektywem trzech przyjaciół, którzy grają muzykę, spędzają czas razem i ciągle zmieniają podejście, Waterparks naprawdę reprezentuje większy, śmiemy powiedzieć, ruch. Trio z Houston - Awsten Knight [wokal, gitara], Otto Wood [perkusja] i Geoff Wigington [gitara] - w nieoceniony sposób przywrócili blask rockowi. (Bardziej odważny od ich melodii jest tylko kolor farby do włosów, na który Awsten zdecydował się w tym tygodniu!) Ich dziwna magnetyczna siła przyciągnęła wciąż rosnącą grupę oddanych fanów, którzy tłumnie przychodzą na wyprzedane koncerty, streamują ich piosenki jak szaleni i wprowadzili ich na wiele list Billboard, zespół grał jako gwiazda festiwalu Sad Summer i supportował My Chemical Romance podczas wyprzedanej trasy po arenach.

Waterparks może być największym zespołem jutra. Aby zrozumieć dlaczego, trzeba cofnąć się do początków. Ich powstanie w 2011 roku ugruntował związek trzech wyraźnie zróżnicowanych osobowości. Wychowani gdzieś pomiędzy generacją iPoda a pierwszą falą mediów społecznościowych, Awsten, Otto i Geoff stanowią wyjątkowe skrzyżowanie kreatywnych dróg. Rzut oka na muzyczną historię Otto obejmuje takie zespoły jak Every Time I Die i Balance & Composure, podczas gdy Geoff znalazł inspirację w gigantach, takich jak Linkin Park. Gusta Awstena obejmowały cały zakres od Donald Glovera i One Direction, po Ke$ha (i wszystko inne po drodze). 

Po rozpoczęciu działalności, grupa rozkwitła słynnym jednorazowym występem w Houston na Warped Tour w 2013 roku, na którym ostatecznie zabłysnęli w całości w 2016 roku. Zyskali rozgłos na tej samej scenie, która na początku wspierała również niszczycieli kategorii takich jak Eminem, Deftones, Katy Perry i wielu innych.  Dzięki wyróżniającym się, często memowym teledyskom oraz brzmieniu gdzieś między alternatywną, popową, elektroniczną a rockową muzyką, wzbogaconej nutką hip-hopowej postawy i nawet wokalną akrobatyką R&B, Waterparks trafnie uniknęli kategoryzacji i zapoczątkowali nową erę "alternatywy", spełniającą definicję słowa dla lat 2020-tych, mówiącą nie tylko o muzyce, ale także o całkowitym zanurzeniu się w kulturze z modą, niezapomnianymi teledyskami i kulturowymi przełomami.

ipChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama