Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

BoyWithUke

Kiedy2023-08-13
GdzieProgresja Music Zone
ul. Fort Wola 22
Warszawa
BoyWithUke

Jeśli szybko przejrzysz Tik Toka, możesz dowiedzieć się, że jest on artystą muzycznym, który pisze i produkuje całą swoją muzykę w swoim pokoju, w akademiku na GarageBand. Jednocześnie ukrywa on swoją twarz przed publicznością za pomocą charakterystycznej maski świetlnej. 

Jeśli przyjrzysz się bliżej, zobaczysz, że często publikuje "minutowe piosenki", pisane w odpowiedzi na prośby fanów.  Jego największy do tej pory przebój został napisany po tym, jak fan skomentował "zrób piosenkę o toksycznych przyjaciołach, proszę", a odpowiedzią był utwór "Toxic". Piosenka opisuje, jakie to uczucie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że wszyscy twoi przyjaciele są beznadziejnymi ludźmi (ludźmi, bez których prawdopodobnie byłoby ci lepiej), ale myśl o byciu samemu sprawia, że czujesz się jeszcze gorzej.

Piosenka eksplodowała w sieci, zdobywając #1 w Alternative Radio i osiągając ponad 1,5 miliarda globalnych streamów. Nie wspominając już o tym, że jego występ z "Toxic" stał się najczęściej oglądanym na platformie Genius wideo, z ponad 100 milionami wyświetleń.

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama