Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Undercover festival 2023

Kiedy2023-08-25
Do kiedy2023-08-26
GdzieLegia Park, Łazienkowska 3
Undercover festival 2023

Wielki fenomen z UK i USA teraz wreszcie w Polsce! Najlepsze TRIBUTE BANDY namaszczone przez oryginalnych wykonawców, dwa dni doskonałej muzyki na żywo, świetnie przygotowane show – już 25 i 26 sierpnia 2023 w samym centrum Warszawy. Na jednej scenie wybrzmią największe przeboje takich artystów, jak The Rolling Stones, Red Hot Chilli Peppers, AC/DC, Amy Winehouse, Elton John, Coldplay czy Harry Styles. Undercover Festival odbędzie się na terenie Legia Park przy Łazienkowskiej 3, a bilety są już w sprzedaży! Pierwszy dzień imprezy będzie transmitowany w ogólnopolskiej telewizji.

CZYM SĄ TRIBUTE BANDY I JAKA JEST ICH HISTORIA?

TRIBUTE BANDY to światowy fenomen zespołów, odwzorowujących wizerunki i twórczość największych, muzycznych nazwisk z całego świata. Początki nurtu tribute miały miejsce w latach 50-tych, kiedy to pierwsi naśladowcy Elvisa Presleya stanęli na amerykańskich scenach. Dekadę po nich pojawili się liczni naśladowcy The Beatles i od tamtej pory TRIBUTE BANDY rosną w siłę. Kolebką tego zjawiska są Stany Zjednoczone, a w Europie najwięcej takich wydarzeń – obecnie ponad 50 – jest w Wielkiej Brytanii.  Z czasem pojedyncze koncerty zaczęły przeradzać się w festiwale i takie wydarzenia liczne są również w Niemczech, Francji, Hiszpanii czy Skandynawii.

Najczęściej naśladowanymi artystami są Queen, Elvis oraz The Beatles (ponad 30 twórców odtwórców na świecie), lecz w zasadzie każdy oryginalny artysta – od legend lat 60-tych aż po idoli nastolatków, takich jak Taylor Swift, Adele czy Harry Styles – doczekał się swoich tribute'ów. Najlepsi przedstawiciele tego segmentu przemysłu muzycznego robią międzynarodowe kariery, cieszą się aprobatą swoich pierwowzorów, grywają na całym świecie, występują w telewizji, a największe tribute festiwale dają im szansę wystąpić dla nawet 20 tys. słuchaczy.

Line up Undercover Festival 2023:

25.08.2023 (piątek)

• część festiwalowa:

COLDPLACE, YOUNG ELTON, FORE FIGHTERS, BUZZ LOVERS (NIRVANA), CHILI PEPES

• część transmitowana w tv:

COLDPLACE, TANIA ALBONI AS AMY WINEHOUSE, HARRY STYLED, AC/DC UK, TYPICALLY TINA TURNER, YOUNG ELTON, JEFF DINGLE AS BRUNO MARS, ED SHEERAN TRIBUTE SHOW, TANIA ALBONI AS CHER, U2 UK

26.08.2023 (sobota)

U2UK (U2), NOT THE ROLLING STONES, TANIA ALBONI (AMY WINEHOUSE), AC/DC UK, PEARL SCAM

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie www.undercoverfestival.pl oraz w bileteriach eBilet, Biletomat i Eventim. W sprzedaży dostępne są zarówno dwudniowe karnety, jak i bilety na pojedyncze dni.

ipChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama