Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

ŚWITOZA I. Mały przegląd kina grozy w Kinie ŚWIT

Kiedy2023-10-13
Do kiedy2023-10-28
GdzieDom Kultury ŚWIT w Dzielnicy Targówek, ul. Wysockiego 11
ŚWITOZA I. Mały przegląd kina grozy w Kinie ŚWIT

Już niedługo halloween - święto dyni, przebieranek i horrorów. W październiku Kino Świt zacznie świętowanie w piątek 13-go!

Tego dnia rozpoczyna się ŚWITOZA - mały przegląd kina grozy. Kino Świt będzie straszyć was wspólnie z dziewczynami z Final Girls - magazyn o kinie. Razem zaproponują widowni znakomite prelekcje i rozmowy po seansach, a wieczory umilą konkursy i inne atrakcje. Bądźcie gotowi!

- 13 października (piątek) ŚWITOZA I. Mały przegląd kina grozy w Kinie ŚWIT. Pokaz filmu "Ghostland" z prelekcją FINAL GIRLS - pierwszą prelegentką i współgospodynią wieczoru będzie Dorota Jędrzejewska-Szpak.

- 20 października (piątek) ŚWITOZA II. Mały przegląd kina grozy w Kinie ŚWIT. Pokaz filmu "Coś za mną chodzi" z prelekcją FINAL GIRLS. W świat kina Davida Roberta Mitchella wprowadzi nas Marta Płaza.

- 28 października (sobota) ŚWITOZA III. Mały przegląd kina grozy w Kinie ŚWIT - halloweenowy finał. Pokaz Filmu "TO". O kultowym "TO" porozmawiamy z Sarą Nowicką. Mile widziana obecność na seansie w przebraniu!

Miejsce: Kino Świt w Domu Kultury Świt, ul. Wysockiego 11, Warszawa.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama