Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mikołajki w kinie Kultura

Kiedy2023-12-09 godzina 11:00
Za ile15zł
GdzieKino Kultura
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
Warszawa
Mikołajki w kinie Kultura

Pokaz filmu animowanego, poczęstunek, warsztaty, a nawet… spotkanie ze św. Mikołajem. Stowarzyszenie Filmowców Polskich zaprasza wszystkie dzieci powyżej czwartego roku życia wraz z opiekunami na Mikołajki w kinie Kultura i restauracji Cinema Paradiso. 9 grudnia 2023, 11:00 – 15:00. Bilety w cenie 15 zł (od osoby) będą dostępne w kasie kina Kultura (także online) od 24 listopada.

Stowarzyszenie Filmowców Polskich zaprasza wszystkie dzieci powyżej czwartego roku życia wraz z opiekunami na wyjątkowe Mikołajki, które odbędą się 9 grudnia (sobota) w kinie Kultura i restauracji Cinema Paradiso (ul. Krakowskie Przedmieście 21/23, Warszawa).

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00 od pokazu siedmiu odcinków uwielbianej przez młodych kinomanów animowanej serii „Kicia Kocia pod choinkę” (42 min.). W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!

Po filmie dzieci w raz z opiekunami będą mogły wziąć udział w warsztatach, podczas których będą mogły stworzyć własne ozdoby świąteczne i oryginalne upominki. Dostępne będą także stanowiska z malowaniem twarzy i kolorowymi zmywalnymi tatuażami.

Na Mikołajkach nie może oczywiście zabraknąć samego Świętego Mikołaja, który chętnie zapozuje do świątecznych fotografii oraz odpowie na najbardziej dociekliwe pytania dotyczące jego profesji. A wszystko to przy stołach uginających się od fantazyjnych przekąsek, które kochają wszystkie dzieci.

Spotkanie Mikołajkowe zakończy się ok. godz. 15:00.

Bilety w cenie 15 zł (od osoby) będą dostępne w kasie kina Kultura (także online) od 24 listopada.

Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama