Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mono Bar

Warszawa

Adres:ul. Żurawia 32/34
Tel:+48228274557
Miasto:Warszawa

Mono Bar - dodaj opinię

Warszawa

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Majka
2014-10-04
monooo żenada ! wiecej tam nie pójdę !!!

nie nie nie i jeszcze raz nie ! nie miła obsługa, co prawda muzyka ujdzie ale panowie barmani bardzo nie mili, ignorowali mnie i moich znajomych robiąc pózniej wielka łachę że dadzą mi drinka za darmo ! co za żenada ! wlewają tam najtańszy sok i trochę taniej wódki przy czym robią to z taka łaską, byłam tam pierwszy i ostatni raz! nie polecam !!!

Licząca na zmiany
2014-02-01
niemiła obsługa w szatni!

Jestem zawiedziona. Bardzo niemiła obsługa w recepcji, a w szczególności jeden pan, który robił problem z wieszakiem. Odnosiłam się do niego kulturalnie, natomiast od niego usłyszałam obraźliwe słowa na mój temat(jakim prawem, się pytam?!). Robił problem, bo musiałam coś z kurtki wyjąć. Zaraz wręczyłam mu kurtkę, a on zażądał ode mnie, abym znowu zapłaciła za wieszak! Przecież poprosiłam o moją kurtkę na parę sekund, a on zrobił wielkie trzęsienie ziemii! Nie życzę sobie więcej takich sytuacji, więc jeśli to się nie zmieni, na pewno będę wybierać klub inny niż Mono Bar. Tyle z mojej strony.

Ala
2014-01-30
mono-żenada

Niemiła obsługa, mało miejsc do siedzenia i do tego stosunkowo mały parkiet. Klub odwiedzają gimnazjalistki, a Panowie Ochroniarze na wejściu dyskryminują Cię za brak szpilek. Mało wymagającym życzę dobrej zabawy.

Maggsss
2014-01-11
Monoooo-mistrz!

Mono to moj ulubiony klub! Najlepsi ludzie, genialna muzyka! Polecam wszystkim! Narzekają tylko osoby, ktore najzwyczajniej w świecie nie przeszły selekcji...

Radek
2013-12-01
Ostatki w monobarze - tragedia.

Byliśmy ze znajomymi w monobarze w ostatki. Całe 20 minut. Około godziny 1 w nocy na parkiecie 9 dziewczyn (na oko gimnazjum) i kilkunastych podpitych kolesi. W klubie pusto !!! W sumie się nie dziwie, wbita 15zł, mały żywiec 10 zł, muzyka do dupy i do tego fotograf który usilnie próbował zrobić zdjęcia z dobrej zabawy. Mimo to ochrona sztucznie utrzymywała kilknastoosobowa kolejkę przed klubem, aby sprawić wrażenie że coś się dzieje. Nie polecam, ja więcej tam nie zawitam.

Marta
2013-10-24
Brak informacji

Niestety muszę podzielić się nie najlepszą opinią. Na ostatniej imprezie nie zostałyśmy wpuszczone z koleżnakami, ponieważ nie miałyśmy zaproszeń i galowego stroju, a w utworzonym wydarzeniu nie było nic o tym wspomniane. Zmarnowany czas...

marcin
2013-10-12
opinia o mono bar

swietne miejsce, mozna pic i zyc

mariano
2011-04-11
ok

Lokal jednym z obiektów na mojej imprezowej mapie Warszawy. Na Mazowieckiej można spędzić dość fajny weekend. Mono bar ma dobre koncerty i dobrych ludzi. Pozdro. Marian

Copyright © 2003-2019 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama