Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

CDQ

Warszawa

CDQ

Adres:ul. Burakowska 12 (Żoliborz) Miasto: Warszawa Tel:+48226368300
Godziny otwarcia:tylko na imprezy


 
Jedno z niewielu miejsc z muzyka alternatywna i niekomercyjna w Warszawie. Stylistycznie od reggae, jungle, ska i dnb po avantpop i industrial. Dużo koncertów na żywo artystów z Polski i zagranicy. Dwa poziomy, bardzo dobre naglosnienie, pojemnosc ok. 500 osob, dwa bary, ciekawy wystrój wnętrza, swojskie klimaty dla poszukujących.Od czwartku 5. 08. 2007 zapraszamy do naszego ogródka.Można wpaść w nasze progi codziennie, przez 7 dni w tygodniu (a nawet dłużej), od... czytaj więcej »
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Piwo:7.0zł


Oceń lokal Ogólna ocena: 7.17 / 10
Wygląd:7.1
Muzyka:7.3
Klimat:7.1
Brasiliana - zdjęcie nr 96613 Brasiliana - zdjęcie nr 96613 Brasiliana - zdjęcie nr 96605 Brasiliana - zdjęcie nr 96556

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

ART CITY
2014-10-29
WIDOWISKO MUZYCZNE - CASTING!!!

Więcej informacji na stronie: http://warsztaty-i nfo.wix.com/performances

 
Janek
2013-11-01
słabo

Cały lokal robi wrażenie brudnego, wystrój fatalny, bez żadnego stylu i smaku. Brak pomysłu na wystrój i organizację imprezy rekompensowany jest ogłuszającą muzyką (nie ma szans rozmawiać inaczej jak jrzycząc drugiej osobie prosto w ucho). Samo nagłośnie choć mocne, to słabej jakości. Braki w zaopatrzeniu baru podkreślają tylko nieudolność organizacyjną zarządzających tą mordownią. Wąziuteńkie przejścia i schody nie spełniają standardów wymaganych dla obiektów uzyteczności publicznej, a o ochronie ppoż to szkoda w ogóle gadać - nie są spełnione żadne standardy. Podsumowując - to nie żadna 'alternatywa' tylko syf i brak profesjonalizmu.

 
julka
2012-02-21
miejsce w klimacie :)

fajne miejsce dla ludzi lubiących alternatywne klimaty :) poza tym sympatyczna uczciwa obsługa- zgubiłam portfel i znalazł się cały w komplecie razem z pieniążkami :)

 
radziej
2010-08-30
cdq

słabe miejsce,obsługa chyba wstawiona lub zjarana taki niby luz,koleś w okularach nie potrafił zrobić LONG ISLAND,tylko wóda z sokiem i piwo.nie polecam

 
Pumka
2010-01-22
nie dla buraków ;)

Może i nie dla buraków, ale na burakowskiej, hahaha Fajny Klub, polecam :))))))))))))))

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama