Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

CDQ

Warszawa

Adres:ul. Burakowska 12 (Żoliborz)
Tel:+48226368300
Miasto:Warszawa

Godziny otwarcia:tylko na imprezy

CDQ - dodaj opinię

Warszawa

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

ART CITY
2014-10-29
WIDOWISKO MUZYCZNE - CASTING!!!

Więcej informacji na stronie: http://warsztaty-i nfo.wix.com/performances

Janek
2013-11-01
słabo

Cały lokal robi wrażenie brudnego, wystrój fatalny, bez żadnego stylu i smaku. Brak pomysłu na wystrój i organizację imprezy rekompensowany jest ogłuszającą muzyką (nie ma szans rozmawiać inaczej jak jrzycząc drugiej osobie prosto w ucho). Samo nagłośnie choć mocne, to słabej jakości. Braki w zaopatrzeniu baru podkreślają tylko nieudolność organizacyjną zarządzających tą mordownią. Wąziuteńkie przejścia i schody nie spełniają standardów wymaganych dla obiektów uzyteczności publicznej, a o ochronie ppoż to szkoda w ogóle gadać - nie są spełnione żadne standardy. Podsumowując - to nie żadna 'alternatywa' tylko syf i brak profesjonalizmu.

julka
2012-02-21
miejsce w klimacie :)

fajne miejsce dla ludzi lubiących alternatywne klimaty :) poza tym sympatyczna uczciwa obsługa- zgubiłam portfel i znalazł się cały w komplecie razem z pieniążkami :)

radziej
2010-08-30
cdq

słabe miejsce,obsługa chyba wstawiona lub zjarana taki niby luz,koleś w okularach nie potrafił zrobić LONG ISLAND,tylko wóda z sokiem i piwo.nie polecam

Pumka
2010-01-22
nie dla buraków ;)

Może i nie dla buraków, ale na burakowskiej, hahaha Fajny Klub, polecam :))))))))))))))

Madzia
2009-05-14
Fajny club

napewno nie komercyjny więc nie dla buraków hehe

dur brzuszny
2008-12-28
oj jejku

ze sanepid na to pozwala?

Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama