Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:Wał Międzyszyński 407
Miasto:Warszawa

H2O Club & Beach
 

Opis lokalu

..za siedmioma górami, za siedmioma lasami, nad brzegiem królowej polskich rzek jest takie miejsce gdzie chillout przeplata się z najlepszym brzmieniem house. Miejsce, gdzie od progu ogarniają Cię zjawiskowe emocje - H2O Club & Beach! Po latach przerwy powróciła legenda polskiego clubbingu!

 

H2O Club & Beach to nowoczesny klub w Warszawie. Miejsce to ma specjalny charakter dzięki niezwykłej lokalizacji, tuż nad brzegiem Wisły. Idealny punkt na imprezy weekendowe z muzyką klubową na wysokim poziomie, a także idealne miejsce na bankiety, imprezy firmowe. H2O połączone jest z piękną plażą, co sprawia, że latem zamieniamy się w pełny kompleks wakacyjny (leżaki, prysznice, boiska do siatkówki plażowej, muzyka, gastronomia).

H2O Club gwarantuje Wam niesamowity, magiczny klimat, to tutaj kultura Wschodu spotyka się z najlepszymi rozwiązaniami Zachodu. Lokal powstał by całkowicie odmienić Wasze wyobrażenia o dobrej zabawie, dlatego oprócz przestrzennego klubu z dwoma barami oddajemy do Waszej dyspozycji ogromny taras z orientalnym namiotem!

H2O Club & Beach to miejsce spotkań, gdzie w słoneczne dni leniuchujemy z przyjaciółmi na plaży. Do dyspozycji jest boisko do siatkówki, prysznice, leżaki oraz dodatkowy bar. 

Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 8.33 / 10 Wygląd:8.5
Muzyka:7.83
Klimat:8.67
Copyright © 2003-2022 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama