Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Proxima

Warszawa

Proxima

Adres:ul. Żwirki i Wigury 99A (Ochota) Miasto: Warszawa Tel:+48228223003


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 8.83 / 10
Wygląd:8
Muzyka:9
Klimat:9.5

Imprezy cykliczne

Brak imprez

Imprezy specjalne


Skynd (2023-02-05)Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

gość
2019-12-07
podejrzanie mocne piwo!

Wiem, ze zabrzmi to dziwnie, ale mam wrażenie, ze do tego piwa z nalewaka dodają jakiś bimber! Wczoraj po koncercie słaniałam się na nogach i bardzo słabo pamiętam powrót do domu, a wypiłam tylko jakieś 4 piwa... Niemożliwe, by mnie tak pozamiatało po zwykłych piwach. Kolega, który ze mną był na tym koncercie też bardzo dziwnie się czuł, wcześniej inny znajomy ostrzegał mnie przed kupowaniem tam piwa, ale uznałam to za miejską legendę. Niesłusznie jak widać.Za rękę nikogo nie złapałam, nie mówię, że tak jest na pewno, ale to podejrzane!

 
hanter
2015-02-28
DNO

Wiecej nie mam zamiaru iść do tego klubu choćby grali tam najlepsi swiatowi muzycy. porażka po całości od informacji ze klub jest dziś zamknęty przez brak możliwości wyjścia z koncertu na dwór (pierwszy raz spotkalismy się z taką sytuacją) po samo przygotowanie techniczne. Koncert miał zacząć się o 20:00 a zaczął się o ok.21:30 (o godz 20:00 zaczeli wpuszczać ludzi do środka) bo technik chyba nie wiedział co ma robić skoro w godzinach programowego koncertu ustawiał sprzęt. nie wiem jak oni ale dla mnie ich zagrywki są conajmniej bezsensowne i sami sobie psują renome (o ile jakąś mają). Niestety nie wytrymaliśmy wszech obecnego smrodu marnej jakości haszu i wyszliśmy no i niestety na 2sławy pójdziemy dzie indziej. Ogólnie porażka po całości

 
gingerbread
2011-11-10
Nie jest źle

Trochę ciasno, poza tym liczyłam na lepsze nagłośnienie. Moja impreza otrzęsinowa odbyła się właśnie tam, obyło się bez większych problemów.

 
qqq
2011-05-20
proxima

czy ktos chodzi do proxy w piatki , w soboty?czy duzo jest ludzi czy pusty parkiet jest?

 
fan
2010-01-11
Jeden z bezpieczniejszych klubów w Warszawie

Do Proximy przychodzę od kilku lat i nie spotkałem się tu nigdy z bandyckimi akcjami jakie można napotkać w innych klubach, ochrona radzi sobie jak widać całkiem dobrze a i na ich kulturę nie można narzekać, co częstym jest problemem w innych miejscach. Warszawscy ochroniarze i selektorzy mają o sobie tak wygórowane mniemanie, iż trzeba ich traktować niczym bogów, którzy zadecydują o twoim losie. Całe szczęście ten problem ominął Proximę i dlatego nadal tu przychodzę.

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama