Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Tygmont

Warszawa

Adres:ul. Mazowiecka 6/8 (Śródmieście) Miasto:Warszawa Tel:+48228283409Godziny otwarcia:Sala I: Pn-Czw 18:00 – 1:00 Pt 21:00 – 5:00 Sob 18:00 – 5:00 Niedz 21:00 – 2:

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Jolanta
2020-01-06
Brak zgodności informacji na www z realiami

Byłam wczoraj 5 go stycznia z przyjacielem. Voucher dla kobiet to bilet który upoważnia do 1go drinka ma godzinę- próba zatrzymania kobiet. Do ponury nie lubiący swojej pracy. Muza sieczka. Ja mam słuch muzyczny 5 min mi wystarczy aby poznać dobrego DJ. Pani w kasie lekceważy opinie klientów. Podsumowując lepiej unikać.

 
Malinka
2016-02-20
Bliski wschód na Mazowieckiej

Ogólnie strasznie dużo brudasów, pół warszawskiej Afryki się tam złazi. Osobiscie nic do nich nie mam, ale momentami czułam się jak by to nie był wieczór w Warszawie a Sylwester w Kolonii. Cały czas zaczepiają i nie wiadomo o co im chodzi, bo ani Polskiego ani Angielskiego nie znają, ale nie przeszkadza im to natarczywie zaczepiać.

 
Mada
2015-09-29
Nie nie nie

Kiedyś to może był i fajny klub ale odkąd wpuszczają byle kogo zwłaszcza Turków lub innych popaprańców strach tam iść. Na moich oczach dziewczyna została brutalnie popchnięta na inną dziewczynę - skończyło się rozcięciem głowy. Oczywiście koleś sie zawinął, bramkarze nic nie zrobili :( masakra. A w całym klubie było może 20 osob... Nie nie nie polecam

 
xyz
2015-05-29
bramkarz cham

Mężczyzna pilnujący wejścia nie chciał mnie wpuścić, ponieważ podejrzewał mnie że wnoszę narkotyki. Ogólnie melina, żenada. Nie polecam. Drinki drogie i jeszcze barmani nie potrafią ich zrobić

 
kaja
2013-07-25
szkoda słow

lepiacy sie bar, drinki niedobre, mojito alkoholowe prawie bez alkoholu,barman byl tak naburmuszony jakby robil mi łaske ze w ogole mnie obsluguje strasznie zalosne miejsce dlatego poszlysmy z kolezankami obok do watch me gdzie bylo o wiele lepiej.

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama