Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

M 25 Klub

Warszawa

Adres:ul. Mińska 25
Miasto:Warszawa

M 25 Klub
 

Opis lokalu

M25 to duża przestrzeń zainspirowana klimatem topowych berlińskich klubów. M25 to najlepszy sound system w mieście, zaprojektowany przez znaną brytyjską firmę “Ohm”, która nagłaśnia najlepsze kluby w Londynie, Berlinie, Nowym Jorku i w wielu innych muzycznych stolicach świata.

Poziom górny to jednolity dance floor z opcją didżejki w zakratowanym kokonie nad głowami imprezowiczów. Tu zazwyczaj odbywa się główna część imprezy. Na poziomie dolnym odnaleźć można wiele interesujących zakamarków i pomieszczeń w tym jedno wyposażone w bujane, podwieszone na łańcuchach sześciosobowe łoże. Dół wyposażony jest również w oddzielny sound system i stanowisko didżejskie. Dwa bary usytuowane są na obu poziomach.

Obok klubu znajduje się obszerny parking dla uczestników imprez, będący cały czas pod nadzorem ochrony. W sezonie letnim M25 otwiera również ogródek.

Klub proponuje głównie imprezy electro i minimal z udziałem zagranicznych gwiazd sceny klubowej. Występowali u nas między innymi tak znani didżeje jak Hacker, Bill Youngman, Tim Exile, Justin Berkovi, Tobiasz Schmidt i wielu innych.

Oprócz imprez didżejskich w M25 odbywają się też wernisaże, spektakle teatralne, koncerty i imprezy firmowe.

Zapraszamy! 

Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 6.60 / 10 Wygląd:6.84
Muzyka:6.32
Klimat:6.63
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama