Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Club Capitol

Adres:ul. Marszałkowska 115 Miasto:00-102 Warszawa Tel:+48608089671


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 6.87 / 10
Wygląd:8.6
Muzyka:7
Klimat:5

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Basia
2023-02-27
przedstawienie ,,klimakterium' miało być śmiesznie

Chcesz się rozchorować ? idź do Capitolu. Już w trakcie spektaklu łzawiły mi oczy , a na koniec zaczęłam się dusić. Gdybym była sama to pomyślałabym , że złapałam infekcje , ale trzy osoby potwierdziły zły stan zdrowia po wyjściu z sali, te same objawy łzawienie , drapanie w gardle, duszności . Weszliśmy zdrowi , a wyszliśmy chorzy!!! Czym wy tam pryskacie ??? ludzi trujecie . Nigdy więcej do tej budy nie wejdę. Jeszcze za to zapłaciłam qurwa

 
Artur
2023-02-03
Pseudo pajace bez podstawowki

Ochrona to banda debili bez podstawowki, obsługa szatni nawet dobrze kurtki nie umie powiesić, klub słaby, są lepsze w Warszawie, omijać szerokim łukiem jak się liczy na dobra zabawę, ochrona i obsługa szatni to debile, manager klubu również

 
Stefan
2022-05-21
Masakra

Racja ochrona to zjeby pierdolone

 
Paweł
2017-04-29
Jak do Capitol to tylko zeby wpierdolic ochronie z dobrą grupą

Nie polecam. Ci pseudo ochroniaże szukają dymu juz od samego wejscia. Są bardzo agresywni nie da sie nie zauwazyc ze prowokujja, a szczegolnie jak jestes z ladną dziewczyną. Ogólnie z wyglądu cioty ale w grupie rżną kozaków. Tanczylem z dziewczyną a jeden z nich liliput co chwile przechodzil i z ramienia mnie uderzał. Jak się zorientowałem że to cały czas ten sam to zwrociłem mu uwagę.. Niestety nastepny podlecial założył mi dzwignie za azyję i wyciągnoł. Dusił mnie a potem na zewnątrz liliput wysadił mi z główki w nos.

 
uczestnicy imprezy
2016-10-23
lokal to totalna porażka nie polecamy

W tym lokalu powinni przebywać tylko właściciele i ich pracownicy,goście traktowani są tam bardzo źle,celem właścicieli jest zawinąć kasę po czym wyprosić osobę ważną z pośród grupy ludzi którzy razem byli sugerując głupi i nieprawdziwy powód.Głównie chodzi im wyciągnąć kasę i wyżucić jak śmiecia.Więcej tam nasza noga nie powstanie.myśle że inni też wyciągną wnioski i szerokim łukiem będą ten club omijali,ten komentaż nie jest pierwszym o takiej opini myśle że da ludziom dużo do myślenia i omijania tego lokalu.

 
Copyright © 2003-2023 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama