Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

La Playa Music Bar

Adres:ul. Wybrzeże Helskie 1/5 Miasto:03-459 Warszawa Tel:+48223314975


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 3.12 / 10
Wygląd:2.82
Muzyka:3.55
Klimat:3

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Joe
2019-01-01
Narzekała

Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie. Klub jak każdy rządzi się swoimi prawami,i albo akceptujesz albo nie. Widać coś było na rzeczy, I nie mówię że coś w was było nie tak. Lokal polecam, na każdą okazję. Jeśli chodzi o komentarz w sprawie alkoholu, że za mało, to trzeba było czystą zamówić. Ja polecam ten lokal. Jeśli jest się miłym i grzecznie się zachowuje to inaczej na człowieka patrzą.

 
Agaaaaa
2017-06-26
okrutna ochrona

W sb, 24.06.2017 chciałam wejść tylko na chwilę,żeby kupić colę na wynos. Ochroniarz kazał kupić mi bilet na te 3 minuty . . . .

 
Lezka
2016-09-02
Ochrona to jakaś pomyłka

Niestety musiałem tam być tydzień temu, o co? To kto stoi na tych bramkach to napompowani sterdymi kolesie, którzy myślą że im wszystko wolno. Uwierzcie lamusy że nie! Do jednego pamiętaj. Będziesz kiedyś szedł ulica i się pdzewrocisz.

 
zły
2016-08-14
nie polecam

Barmani oszukują, zamówiłem dwa drinki z alkoholem barman siknął przez sekundę alkoholu i miało być to 80 mil. po czym dodał lodu jakiegoś soku, wszystko bez smaku.

 
marta89
2016-07-03
LA PLAYA

Powiem krótko i na temat Jestem stałą bywalczynią klubów, bo kocham tańczyć, zabawa nawet bez alkoholu Powiedzcie mi WSZYSCY, KTÓRZY TAK NARZEKAJĄ I MĄDRZA SIĘ - w którym warszawskim klubie dozwolone jest wchodzenie z własnymi napojami i nieodpowiednim stroju? ciekawa jestem to chętnie odzwiedzę skoro takie istnieją Wymyślacie bujdy i narzekacie na wszystko Jak dla większości z was odpowiednie chyba domówki, bo na mieście się nie odnajdujecie wiadomo, że wybierając się do klubu trzeba gotówkę wydać, gdyby nie było klientów lub sknery jak niektórzy z Was - nie byłoby już żadnych klubów TEMAT RZEKA? To chwalicie? TO NIE JEST PORÓWNANIE!!! LaPlaya to KLUB a nie BAR jak w tamtych okolicach Dwie różne działalności Ocknijcie się - tylko narzekać potraficie

 
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama