Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.
Adres:11 listopada 22
Miasto:Warszawa

Jedyne Wyjście
 

Opis lokalu

JEDYNE WYJŚCIE to nowy klub, który 28.05.2011 zaczyna działalność na Pradze Północ w Warszawie. Korzystając z potencjału tej artystycznej i tętniącej życiem klubowym dzielnicy chcemy stworzyć coś nowego, czego w Warszawie jeszcze nie ma.


ELEKTRONIKA

Klub Jedyne Wyjście będzie oscylował wyłącznie wokół brzmień nowoczesnej elektroniki. Electro, drum'n bass, minimal, dubstep, ambient – to niektóre, choć nie jedyne gatunki, które zaistnieją w klubie na Inżynierskiej. Nie zastaniecie tu kiczu ani retro czy popularnego disco, które to święcą triumfy w większości lokali. Jedyne Wyjście będzie inne. Do muzyki podchodzimy bezkompromisowo. Miejsce to będzie koncentrować muzyków ambitnych, nowatorskich, dla których DJing oraz występy sceniczne to sztuka. Stawiamy na jakość dźwięku – od pierwszych dni działania klubu będziemy dokładać wszelkich starań, by spełnić wymagania sprzętowe artystów a gościom dostarczyć brzmienie najwyższej jakości.


GWIAZDY MIĘDZYNARODOWE

Celem artystycznym klubu jest zaistnienie na arenie międzynarodowej. Od pierwszych miesięcy na scenę Jedynego Wyjścia będą zapraszane gwiazdy światowej muzyki elektronicznej z różnych jej rejestrów. Dobra i długofalowa współpraca gwarantuje możliwości wymiany partnerskiej z ośrodkami muzycznymi z innych krajów. Już w maju w klubie wystąpi światowej sławy producent drum'n bass Fanu, który zawita do Warszawy z Finlandii oraz włoska gwiazda beatboxowa – Aliendee. W późniejszych miesiącach planujemy m.in. uruchomienie cyklów elektronicznych wraz z partnerskimi klubami z innych miast, na które będą zapraszani producenci i DJe z czołowych ośrodków klubowych na świecie.


WNĘTRZE
Magiczne praskie podwórko, kamienica w starej klimatycznej cegle, klatka schodowa, która pamięta przedwojenną Warszawę a na trzecim piętrze nowoczesność. Minimalistyczna aranżacja w klimacie nawiązującym do futuryzmu i elektroniki, oszczędność w wystroju, charakterystyczne meble i jeden z najdłuższych barów w Warszawie w przestronnej dużej sali, która bez problemu pomieści ponad 300 tańczących klubowiczów. Do tego rozległa sala chilloutowa do siedzenia oraz spora palarnia. Na niemal 250m2 klubu Jedyne Wyjście stworzone zostaną idealne warunki do całonocnych weekendowych imprez oraz wydarzeń kulturalnych w ciągu tygodnia.


TARGET
Celujemy do odbiorcy wyrobionego, który zna się na muzyce i ceni sobie odpowiednie towarzystwo. Dlatego też odważnie ograniczamy wstęp do klubu osobom poniżej 21 roku życia. Zależy nam, by na imprezy do Jedynego Wyjścia przychodziły osoby świadome tego, czego szukają w życiu klubowym, a nie przypadkowe masy młodzieży, która sprawia najczęściej jedynie problemy obsłudze klubu. Do Jedynego Wyjścia trzeba dorosnąć. 

Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 7.67 / 10 Wygląd:8
Muzyka:6
Klimat:9
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama