Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Why Not?

Warszawa

Adres:ul. Wawelska 5
Miasto:Warszawa

Why Not?
 

Opis lokalu

KLUB "WHY NOT?"

- Na Warszawskiej mapie klubowej pojawia się nowe imprezowe czarne miejsce. "WHY NOT?" to odpowiedz na wszelkie próby stworzenia mekki dla ludzi związanych z fundamentami kultury Hip-Hop.

- 5-DNIOWY cykl imprezowy nie pozwoli wam narzekać na brak perspektywy spędzenia wieczoru ze znajomymi przy najlepszej muzyce serwowanej przez naszych rezydentów, najlepszych djów sceny polskiej oraz światowej.

- Ogromnym atutem klubu jest ogród z koncertową sceną i grill barem.Będziemy organizować plenerowe koncerty zachowujac klimat amerykańskiego "backyardu" . Dodatkowym smakiem jest widok na panoramę Warszawy.

*OPIS IMPREZ:

Każda sobota będzie widniała pod nazwą "Burn the floor" dzięki temu cyklowi doświadczycie w pełni tego, czym jest prawdziwy taniec! Ten cykl odbywający sie w każdą sobotę tygodnia zarezerwowany jest na pokazy tancerzy hiphop dance, popperów, lockerów, bboys oraz bgirls! Przewidujemy także organizację Jam'ów tanecznych i zawodów.

Piątkowe wieczory to czas na organizowane koncerty, imprez proponowanych przez zewnętrznych organizatorów największych klubowych wydarzeń.

...póki co środy i czwartki to niespodzianka... wkrótce dowiecie się co zaoferuje Wam klub "Why Not ?" - bądzcie pewni, że tylu wrażeń nie zapewni Wam żaden klub.

To muzyka i ludzie tworzą klimat tego miejsca, najlepsze imprezy w rytmach : Funk - HipHop - New Jack Swing - Soul - Electronic Funk - R&B ...WHY NOT? 

Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 5.44 / 10 Wygląd:5.46
Muzyka:6.15
Klimat:4.69
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama