Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Sławomir zagra już niebawem w Stodole! Zobaczcie szczegóły

2018-07-26

Warszawska Stodoła zamieni się na jeden wieczór w królestwo rock polo! Już 11 października w najbardziej znanym muzycznym klubie stolicy wystąpi Sławomir, znany z takich przebojów jak „Megiera” czy „Miłość w Zakopanem”. Artysta w najnowszym wideo zaprasza wszystkich fanów na jesienny koncert w Stodole, podczas którego zaprezentuje publiczności swoje największe hity. Bilety na to wydarzenie są dostępne w sprzedaży!

Sławomir

Sławomira nikomu nie trzeba przedstawiać. Swój warsztat szlifował w Nowym Jorku, a później bardzo szybko zyskał ogromną popularność w Polsce. Po powrocie do ojczyzny wydał singiel „Megiera”, który błyskawicznie stał się wielkim przebojem i zapewnił artyście występ podczas Sopot Hit Festiwal. Koncert ten sprawił, że Sławomir otrzymał wiele istotnych propozycji współpracy – między innymi ofertę występu w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Debiutancki album artysty został przyjęty przez fanów bardzo entuzjastycznie, co sprawiło, że od razu uplasował się na liście bestsellerów Empiku a obecnie zyskał już status Platynowej Płyty. Piosenka „Miłość w Zakopanem” promująca krążek pobiła rekordy popularności i w nieco ponad rok przekroczyła próg 160 milionów wyświetleń w serwisie Youtube. Nie był to jednak jednorazowy wyczyn. Najnowszy singiel Sławomira „Ty Mała Znów Zarosłaś” po czterech miesiącach od premiery zbliża się do 50 milionów.

Sławomir wraz ze swoją żoną oraz zespołem „Trzymamy się Zapały” kontynuuje trasę koncertową promującą debiutancki krążek. Już 11 października w warszawskim Klubie Stodoła odbędzie się wyjątkowy koncert, na który zaprasza sam artysta! Serdecznie polecamy obejrzenie osobistego zaproszenia oraz zapisanie tej szczególnej, jesiennej daty w kalendarzu!

Bilety na koncert Sławomira 11 października w Stodole dostępne są w sprzedaży.

Bilety:
59,00 PLN (stojące), 109 PLN (balkon)


do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ticketclub.pl 

 ip

fot. materiały prasowe organizatora

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama