Koncert
Aldous Harding

Aldous Harding

  • 2023-04-05, , godzina 19:00
  • 105 zł (Aldous Harding)
  • Klub Niebo, Warszawa

Bilety

Opis

Aldous Harding w Polsce! Koncert pochodzącej z Nowej Zelandii artystki odbędzie się 5 kwietnia 2023 roku w warszawskim klubie Niebo w Warszawie. Aldous Harding bilety już dostępne. 

 

Bilety zakupione na poprzednią datę (18.03.2022) zachowują ważność w  nowym terminie.

Aldous Harding informacje

Zjawiskowa wokalistka i songwriterka, Aldous Harding wróci do Polski aby ponownie zachwycić naszą publiczność swoimi genialnymi kompozycjami.

 

Chociaż twórczości Harding najczęściej przypisywana jest łatka fol

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Aldous Harding"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Anna Karwan prezentuje nowy album "Swobodnie" [WIDEO]

To długo oczekiwane wydawnictwo artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!