Koncert
All Them Witches

All Them Witches

  • 2019-05-02, , godzina 20:00
  • od 69 zł
  • Hydrozagadka, Warszawa

Bilety

Opis

Zapraszamy na dwa koncerty All Them Witches! Zespół zagra 1 maja w poznańskim Klubie u Bazyla i dzień później (2 maja) w warszawskiej Hydrozagadce! All Them Witches bilety na koncerty w sprzedaży!

Zadebiutowali w 2012 roku, przez ostatnie sześć lat zdobywając doświadczenie na niezliczonej ilości koncertów i godzinach spędzonych w studiach nagraniowych. Grupa obecnie jest już mocno usytuowana w gatunku, który poniekąd sama stworzyła, a ich twórczość nazwać można w uogólnieniu ,,psycho-rockiem".

Czteroosobowy zespół z Nashville w ubiegłym roku powrócił z albumem ,,Sleeping Through The War", wyprodukowanym przez Dave'go Cobba - zdobywcę nagrody Grammy. Obecnie na koncie mają już pięć długogrających albumów, bo w tym roku pojawił się ich najnowszy krążek - zatytułowany po prostu ,,ATW". Album jest odpowiedzią na potrzebę grania ,,większej" muzyki na żywo. Większych tras, większej produkcji - o tym, jak zespół wykona swój zamysł, będziecie mogli przekonać się w Polsce w maju dwukrotnie.

All Them Witches w Polsce! All Them Witches koncerty!

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "All Them Witches"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Lighthouse Family
Lighthouse Family powraca po 18 latach [WIDEO]

Pierwszą zapowiedzią nowego krążka jest utwór "My Salvation".

Deep Purple
Deep Purple zagrają koncert w TAURON Arena Kraków

Właśnie zespół Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata.