Koncert
Amaranthe / Beyond The Black

Amaranthe / Beyond The Black

  • 2022-11-02, , godzina 19:00
  • 95 zł (Amaranthe / Beyond The Black + Butcher Babies + Ad Infinitum)
  • Progresja Music Zone, Warszawa

Bilety

Opis

Amaranthe i Beyond The Black we wspólnej trasie koncertowej! Koncert odbędzie się 02 listopada 2022 roku w warszawskiej Progresji. Amaranthe / Beyond The Black bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży

Amaranthe

Amaranthe to na pewno jeden z ciężej pracujących zespołów metalowych. Jeśli do ciężkiej pracy dodać muzyczny talent, powstaje świetna, ciekawa muzyka. Powstałej w 2008 roku kapeli z Göteborga udała się ważna rzecz - stworzyła rozpoznawalny styl, w którym jest miejsce na symfoniczny p

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Amaranthe / Beyond The Black"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Luuka Luk
Luuka Luk prezentuje nowy utwór "Lost Hope" [WIDEO]

Do pracy nad teledyskiem artysta zaprosił Bedzieladnie.

Young Leosia wystąpi na Salt Wave Festival [WIDEO]

Do line-upu nadmorskiego festiwalu dołączają kolejni fantastyczni artyści.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!