Koncert
Aron

Aron

  • 2023-03-22, , godzina 20:00
  • 89 zł (ARON)
  • Klub Proxima, Warszawa

Bilety

Opis

ZMIANA MIEJSCA Ze względu na ogromne zainteresowanie występem Arona, koncert zostaje przeniesiony do klubu Proxima. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. Nowa pula biletów jest już w sprzedaży.

 

Znany z roli Andera Munoza w netflixowej produkcji ,,Szkoła dla elity" Arón Piper wystąpi 22 marca przyszłego roku w warszawskiej Proximie na jedynym koncercie w Polsce! Aron bilety już w sprzedaży.

Aron informacje

Ponad 50 milionów odtworzeń na platformach streamingowych, współpraca

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Aron"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!