Koncert
Balet Potskhishvili Georgia

Balet Potskhishvili Georgia

  • 2023-02-02, , godzina 19:00
  • 140 zł (Balet POTSKHISHVILI Georgia)
  • Scena Relax, Warszawa

Bilety

Opis

ZMIANA DATY Spektakl zaplanowany na 09.02.2023r w Filharmonii Warmińsko Mazurskiej w Olsztynie zostaje przeniesiony na 15.02.2023. Miejsce i godzina pozostają bez zmian.  

 

Balet Potskhishvili Georgia w Polsce! Zapraszamy na porywające spektakle. Balet Potskhishvili Georgia bilety już w sprzedaży.

Balet Potskhishvili Georgia - Fire of Georgian Dance

Gruziński taniec ludowy pochodzi z II tysiąclecia p.n.e. czego dowodzą wykopaliska archeologiczne w Trialeti, gdzie znaleziono srebrną miskę, na której

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Balet Potskhishvili Georgia"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Pezet rozpoczął trasę koncertową "BUSINESS CLASS TOUR” [WIDEO]

Nowa trasa to nowe wizualizacje oraz oprawa świetlna.

Milky Chance
Milky Chance o trasie koncertowej, "Trip Tape II" i współpracy z The Kooks [WYWIAD]

Jak doszło do współpracy Milky Chance z zespołem The Kooks?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!