Koncert
Baranovski

Baranovski

  • 2023-04-01, , godzina 19:00
  • 70 zł (BARANOVSKI)
  • Klub Palladium, Warszawa

Bilety

Opis

BARANOVSKI  w Warszawie! Zapraszamy już 1 kwietnia do Klubu Palladium. W programie nie zabraknie największych hitów, pojawią się także premierowe piosenki Baranovski bilety na koncert już w sprzedaży - zamów swój bilet już teraz!

O BARANOVSKIm

Od premiery ostatniego, drugiego albumu Baranovskiego zatytułowanego ,,BARANOVSKI 2" mija właśnie rok. To na tej płycie znalazły się przebojowe single "Nie mamy nic", "Momenty", "Wolność" oraz przede wszystkim "Lubię być z nią". Klipy do tego ostatniego w wers

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Baranovski"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Anna Karwan prezentuje nowy album "Swobodnie" [WIDEO]

To długo oczekiwane wydawnictwo artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!