Koncert
Beth Hart

Beth Hart

  • 2020-10-21, , godzina 20:00
  • 190 zł (Beth Hart)
  • Torwar, Warszawa

Opis

Beth Hart w Polsce! Artystka wystąpi 21 października 2020 roku na warszawskim Torwarze z nowym materiałem. Beth Hart bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży. 

Beth Hart koncerty

Pełna charyzmy Beth Hart wystąpiła na Ladies' Jazz Festival w Gdyni w lipcu 2019. Zachwycona publiczność oraz  krytycy pisali o niej: ,,nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność".  Koncertowała ze Slashem, Jeffem Beckiem, i wielokrotnie z Joe Bonamassą.

Podczas koncertu w Warszawie, prócz utworów z najnowszej płyty ,,War In My Mind", możemy liczyć również na największe przeboje Beth Hart.  Artystka pojawi się w towarzystwie trzech świetnych muzyków. 

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Beth Hart"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Daria Zawiałow - Nie mamy czasu
"Nie mamy czasu" - zadebiutował inspirowany faktami klip Darii Zawiałow [WIDEO]

To nowy singiel promujący album "Helsinki (Special Edition)".

Festiwal na Patio
Startuje Festiwal na Patio w ramach pożegnania wakacji we Wrocławiu

3 dniowy festiwal, będzie obfitował w różne gałęzie sztuk artystycznej ekspresji od wernisaży i wystaw, przez teatr, aż do koncertów.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!