Koncert
Bloodywood

Bloodywood

  • 2023-03-02, , godzina 19:00
  • 75 zł (Bloodywood)
  • Klub Hybrydy, Warszawa

Bilety

Opis

ZMIANA DATY   Koncert zaplanowany na 18 sierpnia w klubie Hydrozagadka, zostaje przeniesiony na 2 marca 2023 roku do klubu Hybrydy. 

 

Rewelacja metalowej sceny z Indii, Bloodywood w Polsce! Polska publiczność będzie miała okazje do sprawdzenia na żywo jaka moc drzemie w połączeniu bogatej indyjskiej kultury z nowocześnie brzmiącym metalem już 2 marca 2023 w klubie Hybrydy. Bloodywood bilety na koncert już w sprzedaży.

 

Jeden z najbardziej nieszablonowych składów współczesnej metalowej sceny, pochod

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Bloodywood"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!