Koncert
BLVTH I Don't Know If I'm Touring Europe 2022

BLVTH I Don't Know If I'm Touring Europe 2022

  • 2022-10-07, , godzina 20:00
  • 39 zł (BLVTH I DON
  • Chmury, Warszawa

Bilety

Opis

BLVTH w Polsce! Wyjątkowy talent niemieckiej sceny muzycznej zagra 7 października 2022 roku w warszawskim klubie Chmury. BLVTH bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.

BLVTH informacje

Po pierwsze: ,,wymawiasz to [blu: t]", a nie bulwar ani bluetooth! Jest jednak szansa, że większość ludzi już to zrozumiała...w końcu mający albańsko-polskie korzenie niezwykle kreatywny umysł z Berlina był zaangażowany w co najmniej trzy (3!) albumy numer jeden w Niemczech!

 

Ma na koncie międzynarodową współpracę jako twórca i producent m.in. z bülow, Portugal. The Man, JR Bleneder (Diplo, Major Lazer), a także z wieloma czołowymi niemieckimi raperami, takimi jak KUMMER, Casper i Marteria. Ponieważ samo funkcjonowanie na drugim planie nie wystarcza tak płodnemu artyście, jak BLVTH wciąż stara się utrzymać oryginalne flow z materiału solowego ,,Collections", będącego połączeniem piosenek i serią merchu.

 

Pierwszy długogrający album artysty ,,I Love That I Hate Myself" ukazał się w 2020.

 

  • Organizatorem koncertu BLVTH w Polsce jest FKP Scorpio Poland.
  • Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem wydarzenia.
  • Każdy uczestnik zobowiązany jest posiadać przy sobie wypełnioną deklarację o stanie zdrowia oraz oświadczenie przedstawiciela ustawowego (dotyczy uczestnictwa w imprezie osoby niepełnoletniej).

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "BLVTH I Don't Know If I'm Touring Europe 2022"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Nocny Kochanek w polskiej wersji utworu Sabaton "Krótki lont" [AUDIO]

"Krótki lont" to polskojęzyczna przeróbka "GOTT MIT UNS", z nowym tekstem pełnym klasycznie Kochankowego humoru.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!