Koncert
Brodka i Przyjaciele 2023

Brodka i Przyjaciele 2023

  • 2023-01-14
  • Torwar, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 25.

fot. Agnieszka Dankowska

Wystąpili

Opis

Ogólnopolska trasa Brodki, promująca najnowsze wydawnictwo „Sadza” niebawem dobiegnie końca. Dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli kupić biletów na warszawski koncert w Kinie Luna, mamy dobre wieści. 14 stycznia Brodka wystąpi wraz z Gośćmi w hali COS Torwar, prezentując materiał z najnowszego albumu i wybrane polskie utwory z poprzednich płyt.

Brodce towarzyszyć będzie jej zespół OSADZENI wraz z producentem albumu 1988, cenionym i doświadczonym producentem hip-hop, znanym z duetu Syny i współpracującym z Artystką już przy „hot16challenge”

14 stycznia w hali COS Torwar możemy spodziewać się wyjątkowej muzycznej uczty i mocnych wizualnych przeżyć, których przedsmak mamy okazję doświadczać w ramach jesiennej trasy SADZA.

 

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!