Koncert
Carpenter Brut

Carpenter Brut

  • 2022-10-14, , godzina 19:00
  • 109 zł (Carpenter Brut)
  • Progresja Music Zone, Warszawa

Bilety

Opis

Carpenter Brut w Polsce! Synthpop, trash metal, neony, horrory klasy B i zajechane taśmy VHS. Brawurowo łączący nieraz skrajne, ale wywodzące się z lat 80-tych estetyki francuski producent Carpenter Brut wystąpi 14 października 2022 r. w warszawskim klubie Progresja. Carpenter Brut bilety na koncert w Warszawie już w sprzedaży.:

Carpenter Brut Leather Terror Tour

Po czterech latach, ze 130 występami trasy Leather Patrol Tour na koncie, Carpenter Brut powraca z drugą częścią koncertowej trylogii:

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Carpenter Brut"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Anitta wraca z gorącym singlem "El Que Espera"

Piosenka i towarzyszący klip zapowiadają wersję deluxe albumu "Versions of Me"

Arctic Monkeys
Arctic Monkeys powracają na scenę! Kiedy odbędą się ich kolejne koncerty?

Czy podczas występów usłyszymy nowe utwory od Arctic Monkeys?

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!