Koncert
Deathstars

Deathstars

  • 2023-03-20, , godzina 19:30
  • 80 zł (Deathstars)
  • Klub Hydrozagadka, Warszawa

Opis

Zapraszamy na koncert Deathstars, który odbędzie się częścią kilkumiesięcznej trasy koncertowej. Deathstars bilety już dostępne.  

Deathstars koncerty 2022

  • Warszawa - 20.03.2023, Hydrozagadka | przeniesiony z 21.09.2021, 14.04.2022

Wszystkie bilety zakupione na koncert w Warszawie będą ważne w nowym terminie wydarzenia. Z przyczyn niezależnych od zespołu oraz organizatorów, występ we Wrocławiu, zaplanowany na 22 września 2021 roku, został odwołany.

O zespole Deathstars 

W świecie gotyckiego i industrialnego metalu nazwa Deathstars jest uznawana za kult. Założony w 2000 roku w malutkim Strömstad, a od lat mieszcząca się w Sztokholmie grupa, ciężko pracował na uznanie i status, które osiągnął po blisko dekadzie ciężkiej pracy. Główne siły napędowe grupy to gitarzysta i klawiszowiec Emil "Nightmare Industries" Nödtveidt (młodszy brat legendarnego Jona, lidera Dissection) oraz wokalista Andreas "Whiplasher Bernadotte" Bergh.

 

Oprócz nich w składzie są jeszcze: Jonas "Skinny Disco" Kangur (basista i wokalista), powracający do grupy po latach gitarzysta rytmiczny Eric "Cat Casino" Bäckman oraz perkusista Marcus "Nitro" Johansson (dołączył w 2019 roku). 


Nazwa Deathstars zaczęła być coraz bardziej rozpoznawalna wśród odbiorców na świecie po krążku "Night Electric Night" z 2009 roku. Znalazł się on w pierwszej dziesiątce notowań w Szwecji i bardzo podobał się również w Niemczech, gdzie połączenie metalu i gotyku zawsze miało mnóstwo oddanych fanów. Jeszcze więcej rozgłosu przyniosło Szwedom supportowanie jednych ze swoich największych idoli, Rammstein. Mieli okazję podziwiać ten zestaw także polscy fani. 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Deathstars "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Sanah zagra na PGE Narodowym!
Sanah zagra na PGE Narodowym!

Znamy datę koncertu!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!