Koncert
Dropkick Murphys + The Interrupters + Opener

Dropkick Murphys + The Interrupters + Opener

  • 2023-01-30, , godzina 19:00
  • 169 zł (Dropkick Murphys + Opener)
  • EXPO XXI, Warszawa

Bilety

Opis

Dropkick Murphys w Polsce! Zapraszamy na koncert Dropkick Murphys, który odbędzie się 10 lutego 2022 roku w Hali nr 4 warszawskiego centrum EXPO XXI!

Koncert Dropkick Murphys informacje 

Podczas zimowej trasy Amerykanie będą promować swój najnowszy album - "Turn Up That Dial", który ukazał się 30 kwietnia 2021 roku nakładem ich własnej wytwórni (Born & Bred Records). 

DROPKICK MURPHYS (USA) celtycki punk, hardcore punk

Słynąca z niesamowitych koncertów, powstała na przedmieściach Bostonu w 1996 roku grupa Dropkick Murphys doskonale łączy melodykę tradycyjnej muzyki irlandzkiej z wybuchową energią punka i hardcore'u. Obok tradycyjnego rockowego instrumentarium kapela często korzysta z akordeonu, banjo, mandoliny, czy gwizdków. 

 

Trzon zespołu stanową muzycy o najdłuższym stażu, czyli Ken Casey, Al Barr i Matt Kelly. Skład uzupełniają James Lynch, Tim Brennan i Jeff DaRosa. Panowie nie próbują wymyślać koła na nowo, lecz za każdym razem serwują pełną szczerej energii mieszankę elementów folkowych i punkowych. Docenieni w USA zostali, otrzymując platynową płytę za album The Warrior's Code. Choć o wiele większy rozgłos dało Dropkick Murphys wykorzystanie przez Martina Scorsese ich wykonania utworu I'm Shipping Up To Boston w nagrodzonym Oscarem filmie Infiltracja. Singel z tym kawałkiem uzyskał w USA status podwójnej platyny. 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Dropkick Murphys + The Interrupters + Opener"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Stratovarius zaprezentował nowe wideo "Broken" [WIDEO]

Tydzień po premierze najnowszego, pierwszego od siedmiu lat albumu, zespół zaprezentował nowy teledysk.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!