Koncert
Easy Life

Easy Life

  • 2022-03-25
  • Praga Centrum , Warszawa

Opis

Grupa Easy Life zaprezentowała dziś nowy singiel „skeletons”, przed wydaniem ich niezwykle oczekiwanego debiutanckiego albumu „life’s a beach”. Zespół wraz z nowym materiałem zagra w warszawskiej Pradze Centrum 25.03.2022

Jimmy Kimmel Live!, a zespół zadebiutował również w amerykańskiej telewizji, prezentując swój utwór w znanym programie "Hottest Record in The World" jako BBC Radio 1 po raz pierwszy można było usłyszeć w„Skeletons”


Trasa koncertowa “life's a beach '' jest już w sprzedaży wraz z marcowym koncertem, który odbędzie się w warszawskiej Pradze Centrum, 25.03.2022 roku.

„Skeletons” to przedsmak debiutanckiego albumu Easy Life, „life’s a beach”, który zespół zamierza wydać podczas, gdy Wielka Brytania będzie cieszyć się - miejmy nadzieję - bezpiecznym powrotem na plażę. 

 Dzięki wyróżniającym się singlom "skeletons", "daydreams'' i "nightmares'', Easy Life znalazło się już w pierwszej dziesiątce w składance "Junk Food '' w 2020 roku i wygrało "Best New British Act'' na 2020 NME Awards za swój optymistyczny album i eklektyczny dźwięk.

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Easy Life"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kawiarenka Szpilmana
Maria Zawartko zaprasza na 75-lecie działalności Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego

Koncert Jubileuszowy "Kawiarenka Szpilmana" już 5 grudnia w Operze Wrocławskiej.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!