Koncert
Einstürzende Neubauten

Einstürzende Neubauten

  • 2022-09-13, , godzina 20:00
  • 169 zł (Einstürzende Neubauten)
  • Klub Stodoła, Warszawa

Bilety

Opis

Einstürzende Neubauten, berlińska legenda rusza w trasę! Zespół zagra 13 września 2022 w warszawskiej Stodole na trasie promującej album ,,Alles in Allem", wydany z okazji 40-lecia zespołu.

Einstürzende Neubauten bilety

  • bilet Health Pass - bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19
  • bilet Standard- bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie nie będzie posiadała ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19

Einstürzende Neubauten informacje

Einstürzende Neubauten w 2020 roku wydali z okazji 40-lecia zespołu nowy album: ,,Alles in Allem" to kompilacja 10 utworów, często poświęconych eksploracji Berlina. Blixa Bargeld wędrował przez wspomnienia i sny - a jednak w tym nieuchwytnym mieście zawsze chodzi o teraźniejszość. Niepowtarzalne pejzaże dźwiękowe i tekstowe zespołu zdradzają, że Blixa Bargeld, N. U. Unruh, Alexander Hacke, Jochen Arbeit i Rudolph Moser nieprzerwanie utrzymują ponadczasowość. Dzięki eksperymentalnemu podejściu do pisania utworów i instrumentom testowaneym przez ponad cztery dekady, zespół nadal brzmi wyjątkowo awangardowo. Z nowymi utworami i obszernym dorobkiem Einstürzende Neubauten ponownie ruszają w wyczekaną, jubileuszową trasę.

 

Organizator: Alter Art

 

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Einstürzende Neubauten"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kalush Orchestra świętuje zwycięstwo w Eurowizji 2022 [WIDEO]

Zespół uczcił zwycięstwo wydając nowy klip "Stefania"

George Ezera zapowiada nową płytę "Gold Rush Kid" [WIDEO] Warszawa

Artysta wystąpi w Polsce na początku 2023 roku.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!