Koncert
Escape Room

Escape Room

  • 2019-12-31
  • 180
  • Warszawa

Bilety

Opis

Szukasz sposobu na aktywny relaks w Warszawie? Planujesz spotkanie towarzyskie dla przyjaciół lub pracowników? Może szukasz nie banalnego prezentu na walentynki lub urodziny? Doskonale trafiłeś - poczuj dreszczyk emocji i przeżyj niezapomnianą przygodę z HouseEscape! Nasze pokoje zagadki - escape room, przeniosą Cię do tajemniczego świata, pełnego sekretów i ukrytych znaczeń. Do Twojej dyspozycji oddajemy trzy pokoje:   Piła - Pułapka - poczuj się jak bohater kultowej serii horrorów Jamesa WanaDżungla - to mnóstwo rozwiązań elektroniczno - mechanicznych, to przygoda jak w dzikiej dżungli. Jest to nasz najbardziej zaawansowany technologicznie Escape Room, który kryje w sobie świetną niespodziankę a wszystko zaczyna się w pewnym Domku...

Czy to domek w Dżungli?Misja Hollywood - historia rodem z kultowego filmu, dzięki której poczujesz amerykański dreszczyk w szpiegowskiej oprawie Tylko praca zespołowa i zaangażowanie wszystkich członków grupy pozwoli krok po kroku pokonywać kolejne etapy, odnaleźć klucz i wydostać się z escape room`u... Jednak pamiętaj - macie tylko 60 minut, a czas nieubłagalnie ucieka...!HouseEscape oferuje również bony upominkowe w formie voucherów - spraw radość najbliższym i wspólnie przenieście się to świata tajemnic - zapraszamy! HouseEscape bilety dostępne naeBilet.pl - oficjalny kanał sprzedaży!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Escape Room"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mighty Sounds
Wiemy, kto wystąpi na Mighty Sounds 2019

Sprawdź, kto zagra na 15. edycji wydarzenia.

Algorithm
Terry Crews w teledysku Muse [WIDEO]

"Algorithm" promuje ósmy album studyjny grupy.