Koncert
 Frontside, Nocny Kochanek, Zacier

Frontside, Nocny Kochanek, Zacier

  • 2021-04-16, , godzina 16:00
  • 85zł
  • Progresja Music Zone, Warszawa

Wystąpią

Opis

W ciągu ostatnich tygodni wiele w naszym życiu się zmieniło. Świat się zatrzymał, więcej czasu spędzamy w izolacji, duża część naszych kontaktów przeniosła się wyłącznie do internetu.

My wszyscy, ludzie związani z muzyką na żywo i kochający doznania jakie dają koncerty straciliśmy na pewien czas uczestnictwa w życiu, które kochaliśmy. Na kilka tygodni musimy zmienić zupełnie nasze życie zadbać o zdrowie nasze i naszych najbliższych. Pamiętajmy jednak, że ten stan nie potrwa wiecznie.

Chcemy wrócić do koncertowego życia z Wami! Kiedy epidemia się skończy wszyscy będziemy chcieli wyjść na zewnątrz, iść na długi spacer, spotykać się ze znajomymi, słuchać naszych ukochanych zespołów. Niestety nie wszyscy mogą spokojnie pracować zdalnie czekając na lepszy czas.

Przy organizacji koncertów pracują setki ludzi nie tylko sami artyści i agencje. Obecnie w niezmiernie trudnej, a wręcz krytycznej sytuacji znaleźli się wszyscy podwykonawcy zajmujący się nagłośnieniem, oświetleniem, noszeniem sprzętu, ochranianiem publiczności, sprzątaniem etc. To Ci ludzie w pierwszej kolejności ucierpieli najbardziej.

Wraz z zaprzyjaźnionymi artystami i z Wami chcemy zrobić to co umiemy najlepiej i dzięki temu wspomóc choć minimalnie tych, którzy nie mogą liczyć na nikogo innego. Zróbmy wspólnie koncert! Zaskoczeni?

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Michał Łucko
9-letni Michaś rapuje o walce z rakiem [WIDEO]

"Powiem krótko, mam na imię Michał Łucko. Leżę sam na radio - jeden pokój, jedno łóżko."

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!