Koncert
Gwiazdy Jazzu Charytatywnie

Gwiazdy Jazzu Charytatywnie

  • 2019-01-20, , godzina 17:30
  • od 130 zł
  • Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Hotel Boss, Warszawa

Bilety

Opis

Gwiazdy Jazzu Charytatywnie zagrają już 20 stycznia w pięknych wnętrzach Hotelu BOSS w Warszawie.

Na tym niezwykłym koncercie charytatywnym wystąpią znakomici artyści jazzowi: genialny kompozytor i skrzypek Adam Bałdych z pianistą Krzysztofem Dysem, wspaniała Monika Borzym ze swoim zespołem w programie "Back to the garden", czyli jazzowymi interpretacjami piosenek Joni Mitchel oraz Kasia Pietrzko Trio w programie z jej płyty "Forthright stories".

Koncert ,,Wielcy Jazzmani charytatywnie dla Centrum Zdrowia Dziecka" odbywa się już po raz trzeci i każdy jest unikalnym wydarzeniem artystycznym, składa się z 3 mini-koncertów, a ponadto spełnia piękny cel pomocy dla Dziecięcego Centrum Transplantacji w CZD, w którym leczone są dzieci wymagające przeszczepienia narządów. Utrzymanie supernowoczesnej placówki, jej stałe doposażanie w sprzęt ratujący życie małym pacjentom - jest niezmiernie kosztowne, ale możliwe właśnie dzięki zaangażowaniu się m. in. najlepszych polskich artystów jazzowych.

Gwiazdy Jazzu Charytatywnie koncert Warszawa - 20.01.2019.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Gwiazdy Jazzu Charytatywnie "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Sławomir
Sławomir zagra w Hulakula Warszawa

Koncert twórcy rock polo odbędzie się 15 grudnia 2018.

Konkurs Ziaja