Koncert
Harakiri For The Sky + Schammasch + Gaerea

Harakiri For The Sky + Schammasch + Gaerea

  • 2023-01-26, , godzina 19:30
  • 89 zł (Harakiri For The Sky+ Schammasch + Groza)
  • Klub Hydrozagadka, Warszawa

Opis

Harakiri For The Sky w Polsce! Duet zaprezentuje się w warszawskim klubie Hydrozagadka 26 stycznia 2023 roku, a koncert będzie promować ich nadchodzący, piąty album. W roli supportu wystąpią: Schammasch i Groza. Bilety na koncert Harakiri For The Sky + Schammasch + Grozaa w Warszawie już w sprzedaży.

Przeniesiony koncert Harakiri For The Sky

Koncerty zespołu zostały przesunięte ze względów bezpieczeństwa!

 

Harakiri For The Sky mieli wystąpić 27 stycznia 2022 roku, by promować swój nadchodzący album

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Harakiri For The Sky + Schammasch + Gaerea "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!