Koncert
Hemp Gru świętuje 25 lat na scenie

Hemp Gru świętuje 25 lat na scenie

  • 2023-10-09
  • Torwar, Warszawa

Opis

Już 9 października w warszawskiej hali COS Torwar odbędzie się wielkie święto hip-hopu! 25-lecie obecności na rapowej scenie świętuje bowiem  - jeden z najważniejszych składów w historii polskiego rapu i zarazem prekursorzy jego najbardziej hardcore'owego, antysystemowego oblicza. 


Wilku WDZ, Bilon, Żary, Szwed i DJ Cent zaprezentują słuchaczom pełen przekrój swojej dotychczasowej dyskografii. Poczynając od kultowego "Klucza", poprzez pamiętną "Drogę" i trylogię "JLB", aż po zamykający oficjalny dorobek HG album "Eter". Będzie to więc najpełniejszy i najbogatszy ze wszystkich koncertów zagranych kiedykolwiek przez Hemp Gru. Artyści zadbali też o wyjątkową scenografię, która przeniesie widzów w czasie na mokotowski street - tam gdzie pod koniec lat 90. rozpoczęła się historia zespołu.

A skoro są urodziny to nie może też zabraknąć gości. Gospodarze zapowiedzieli występy kilkunastu zaprzyjaźnionych artystów, wśród których są zarówno legendy polskiego rapu, jak i najmocniejsze obecnie postaci na rodzimej scenie. Personalia gości będą sukcesywnie ujawniane na przestrzeni nadchodzących tygodni, a już dziś organizatorzy zapewniają, że na uczestników wydarzenia czeka koncert, który przejdzie do historii polskiego hip-hopu. Kolejne szczegóły tego elektryzującego wydarzenia poznamy już wkrótce.


 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Hemp Gru świętuje 25 lat na scenie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mystic Festival 2024 prezentuje kolejnych artystów [WIDEO]

Nie boją się muzyki ekstremalnej, wolności słowa, nieskrępowanej artystycznej ekspresji.

Cherise Roberts wystąpi w Polsce [WIDEO]

Zobacz jakie miasta odwiedzi.

Popularne
Buka prezentuje album "Po drugiej stronie lustra 2023" [WIDEO]

Album ten to muzyczno-liryczna reprodukcja.

Martin Garrix łączy siły z Lloyiso [WIDEO]
Martin Garrix łączy siły z Lloyiso [WIDEO]

Niesamowity duet i ich najnowsze dzieło.