Koncert
 Holden, Karaś/Rogucki

Holden, Karaś/Rogucki

  • 2023-03-16
  • Stodoła, Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 34.

fot. Milena Czosnowska

Wystąpili

Opis

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Płyta ukazała się 14.02.2020 roku nakładem wytwórni Kayax i znalazł się na niej materiał, który sami artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne.

I jak zapewne się domyślacie, nie są to zwykłe piosenki o miłości. Są to utwory opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji.

Całość przybrała formę mroczną i gęstą, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą i new romantic.

W roli supportu wystąpi Holden!

Kamil Holden Kryszak zadebiutuje z pierwszym solowym singlem „Kochaina" 16ego marca. Autor muzyki do filmu „Piosenki o Miłości", za którą otrzymał nominację do Nagrody im. Krzysztofa Komedy oraz do O!lśnień portalu Onet. Jego muzykę można również usłyszeć w zespole Karaś/Rogucki, którego jest członkiem oraz w najnowszym sezonie serialu „Wilk" na Canal+.

ip

Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!