Koncert
Jazzowe Powitanie Lata w Konstancinie, czyli koncert Franka McComba

Jazzowe Powitanie Lata w Konstancinie, czyli koncert Franka McComba

  • 2018-06-20, , godzina 20:20
  • wstęp wolny
  • Amfiteatr w Konstancinie-Jeziornie, Warszawa

Opis

20 czerwca w amfiteatrze w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się koncert amerykańskiego muzyka Franka McCombaw ramach Jazzowego Powitania Lata. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, a wstęp jest bezpłatny.

O artyście:

Frank McComb to amerykański soulowo-jazzowy pianista, wokalista i kompozytor, znany ze współpracy z Backshot LeFounqe Branforda Marsalisa, Princem, Georgem Dukiem i wieloma innymi artystami z muzycznej pierwszej ligi. Wirtuoz wokalny i instrumentalny, ulubieniec scen soul, jazz i R&B. Jego wyjątkowa barwa głosu jest porównywana do brzmienia niezapomnianych Donny’ego Hathaway’a i Steviego Wondera.

Gwiazda zza oceanu wystąpi wraz z The Cobblestones Quartet. Band składający się z prawdziwych indywidualności scenicznych, w składzie: Andrzej Gondek (gitara), Marcin Jadach (bass), Fryderyk Młynarski (drums) i Seb Stanny (saksofony).

AJ/ip

fot. materiały prasowe

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Jazzowe Powitanie Lata w Konstancinie, czyli koncert Franka McComba"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Ira
Hity Iry zabrzmią w Stodole Warszawa

Grupa zagra już 23 listopada 2018 w warszawskim klubie.

Rod Stewart
Rod Stewart zagra w Krakowie

Artysta wystąpi 21 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Konkurs Ziaja