Koncert
Jimmy Eat World

Jimmy Eat World

 • 2022-06-23, , godzina 19:00
 • 100 zł (Jimmy Eat World)
 • Klub Proxima, Warszawa

Bilety

Opis

Jimmy Eat World w Polsce! Amerykański zespół rockowy wystąpi 23 czerwca 2022 roku w warszawskiej Proximie. Jako support zaprezentuje się Together Pangea. Jimmy Eat World bilety już dostępne!

O Jimmy Eat World

Jimmy Eat World powstał w 1993 roku w Mesa w Arizonie w Stanach Zjednoczonych. W swojej dyskografii Jimmy Eat World posiadają dziesięć albumów studyjnych, a ostatni z nich zatytułowany Survivng ukazał się w 2019 roku.

 

Skład zespołu:

 • Jim Adkins - główny gitarzysta / wokalista
 • Zach Lind - perkusista 
 • Tom  Linton gitarzysta rytmiczny / wokalista
 • Rick Burch -basista

Jimmy Eat World Surviving

Ostatni album Jimmy Eat World Surviving został nagrany głównie w domowym studio, przy ponownej współpracy ze współproducentem Justinem Meldalem-Johnsenem, ich partnerem przy albumie Integrity Blues wydanym w 2016 roku.

 

Rezultatem tej współpracy jest wybuchowy album, którym Jimmy Eat World wraca do korzeni. Surviving zawiera mnóstwo gitarowego rocka - od wybuchowego tytułowego utworu poprzez dzikie ,,Criminal Energy", ,,All the Way (Stay)" i ,,Love Never" czy szorstki ,,Diamond". Nastrojowe utwory, takie jak ,,Delivery", ,,Worthit" i majestatyczny ,,555", poszerzają zakres brzmieniowy albumu.

Jimmy Eat World Warszawa bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

 • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

 • Limit na jedną kartę kredytową,

 • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 6 sztuk.

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ. 

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

 • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
 • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
 • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Jimmy Eat World"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Kawiarenka Szpilmana
Maria Zawartko zaprasza na 75-lecie działalności Dolnośląskiego Towarzystwa Muzycznego

Koncert Jubileuszowy "Kawiarenka Szpilmana" już 5 grudnia w Operze Wrocławskiej.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!