Koncert
Karpe and Quickstyle presents: Omar Sheriff

Karpe and Quickstyle presents: Omar Sheriff

  • 2023-05-19, , godzina 19:00
  • 250 zł (Karpe and Quickstyle presents: Omar Sheriff)
  • Progresja Music Zone, Warszawa

Bilety

Opis

Karpe i Quickstyle (legendarni artyści z Norwegii) prezentują: Omar Sheriff w Polsce! Na koncert zapraszamy 19 maja 2023 roku do warszawskiej Progresji. Karpe and Quickstyle presents: Omar Sheriff bilety na koncert w Warszawie już dostępne.

Karpe and Quickstyle

Norweski duet rapowy Karpe tworzą artyści audiowizualni Chirag Rashmikant Patel i Magdi Omar Ytreeide Abdelmaguid. To najpopularniejszy zespół w Norwegii - zawsze podnoszący poprzeczkę, jeśli chodzi o koncepcje audiowizualne, produkcje i w

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Karpe and Quickstyle presents: Omar Sheriff"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!