Koncert
Kopciuszek - Teatr Palladium

Kopciuszek - Teatr Palladium

  • 2020-05-31, , godzina 11:00
  • 54 zł (Balet Kopciuszek)
  • Teatr Palladium, Warszawa

Bilety

Opis

Zapraszamy do Teatru Palladium na spektakl Kopciuszek! Kopciuszek bilety na spektakl baletowy już w sprzedaży.

O spektaklu Kopciuszek w Teatrze Palladium

,,Kopciuszek" bajka baletowa z muzyką Sergieja Prokofiewa. Spektakl skierowany jest głównie dla najmłodszych widzów jako propozycja teatralna dla całej rodziny, zachwyca i wzrusza do łez dzieci i dorosłych. Opowieść o ,,Kopciuszku'' czytana jest z Wielkiej Księgi przez wróżkę tancerkę, która przenosi widza w świat teatru i tańca.


...Za górami, za lasami...Dawno dawno temu w królestwie Króla Ćwieczka...Siostry Kopciuszka biegły na bal, zasapane z poplątanymi włosami i dziurą w bucie...
Uczucia i przeżycia bohaterów wyrażone są językiem ruchu, który w szczególny sposób potrafi wyrazić nawet najgłębsze ludzkie emocje. Dopełnieniem przedstawienia są piękne neobarokowe kostiumy.

 

,,Kopciuszek" nagradzany jest brawami już w trakcie trwania spektaklu! Po spektaklu przewidziane jest spotkanie z tancerzami, podczas którego każdy chętny będzie mógł zadać pytanie artystom, z bliska zobaczyć kostiumy, baletki, pointy, zapytać o to co go najbardziej interesuje, zrobić pamiątkową fotografię z artystami.

 

Dla najmłodszych widzów w teatrze są dostępne poduchy na siedzenia :)

 

Kopciuszek Warszawa bilety na balet w Teatrze Palladium już dostępne.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kopciuszek - Teatr Palladium"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Mike Skinner
Mike Skinner wystąpi w Warszawie Warszawa

Mike Skinner 17 października przyjedzie do warszawskiej Pragi Centrum wystąpić w formule dj set.

Disclosure 2020
Disclosure ogłasza premierę nowego albumu "Energy"

Tytułowy singiel czeka na was już teraz!