Koncert
Kopciuszek - Teatr Palladium

Kopciuszek - Teatr Palladium

  • 2020-05-31, , godzina 11:00
  • 54 zł (Balet Kopciuszek)
  • Teatr Palladium, Warszawa

Opis

Zapraszamy do Teatru Palladium na spektakl Kopciuszek! Kopciuszek bilety na spektakl baletowy już w sprzedaży.

O spektaklu Kopciuszek w Teatrze Palladium

,,Kopciuszek" bajka baletowa z muzyką Sergieja Prokofiewa. Spektakl skierowany jest głównie dla najmłodszych widzów jako propozycja teatralna dla całej rodziny, zachwyca i wzrusza do łez dzieci i dorosłych. Opowieść o ,,Kopciuszku'' czytana jest z Wielkiej Księgi przez wróżkę tancerkę, która przenosi widza w świat teatru i tańca.


...Za górami, za lasami...Dawno dawno temu w królestwie Króla Ćwieczka...Siostry Kopciuszka biegły na bal, zasapane z poplątanymi włosami i dziurą w bucie...
Uczucia i przeżycia bohaterów wyrażone są językiem ruchu, który w szczególny sposób potrafi wyrazić nawet najgłębsze ludzkie emocje. Dopełnieniem przedstawienia są piękne neobarokowe kostiumy.

 

,,Kopciuszek" nagradzany jest brawami już w trakcie trwania spektaklu! Po spektaklu przewidziane jest spotkanie z tancerzami, podczas którego każdy chętny będzie mógł zadać pytanie artystom, z bliska zobaczyć kostiumy, baletki, pointy, zapytać o to co go najbardziej interesuje, zrobić pamiątkową fotografię z artystami.

 

Dla najmłodszych widzów w teatrze są dostępne poduchy na siedzenia :)

 

Kopciuszek Warszawa bilety na balet w Teatrze Palladium już dostępne.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kopciuszek - Teatr Palladium"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Skunk Anansie
Skunk Anansie wystąpi na pięciu koncertach w Polsce

Poznaliśmy nowe daty pięciu koncertów zespołu w naszym kraju.

Rammstein - Herzeleid
Rammstein wydaje nową wersję debiutanckiej płyty "Herzeleid"

Mija 25 lat od premiery przełomowego albumu niemieckiego zespołu. W ręce fanów trafi nowa, limitowana edycja!

Konkurs Ziaja
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!