Koncert
Kopciuszek - Teatr Palladium

Kopciuszek - Teatr Palladium

  • 2023-03-26, , godzina 12:00
  • 69 zł (Balet Kopciuszek)
  • Teatr Palladium, Warszawa

Bilety

Opis

Zapraszamy do Teatru Palladium na spektakl Kopciuszek! Kopciuszek bilety na spektakl baletowy już w sprzedaży.

O spektaklu Kopciuszek w Teatrze Palladium

Kopciuszek bajka baletowa z muzyką Siergieja Prokofiewa. Spektakl skierowany jest głównie dla najmłodszych widzów jako propozycja teatralna dla całej rodziny, zachwyca i wzrusza do łez dzieci i dorosłych. Opowieść o Kopciuszku czytana jest z Wielkiej Księgi przez wróżkę tancerkę, która przenosi widza w świat teatru i tańca.

za górami za lasami,  da

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kopciuszek - Teatr Palladium"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Warszawa, koncerty Warszawa na dziś, koncerty Warszawa jutro, koncerty Warszawa w tym tygodniu, koncerty Warszawa na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!