Koncert
LemON zagrał w Warszawie

LemON zagrał w Warszawie

  • 2023-03-31, , godzina 20:30
  • Warszawa

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 14.

fot. Agnieszka Dankowska

Wystąpili

Opis

Jesteśmy wdzięczni za Wasze maile, wiadomości i rozmowy. To dzięki Wam powstał pomysł trasy unplugged. Bardzo się cieszymy na ponowne spotkanie z Wami, gdzie tym razem wsłuchacie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się tworzyć piękne dźwięki. Przyjdźcie, posłuchajcie, powspominajcie razem z Nami. Niech to będą wieczory pełne magii, dobrych myśli i oddechu”.
LemOn

Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną. Dwa z nich były nominowane do Fryderyków. O najbardziej alternatywnej w dyskografii zespołu płycie pt. ,,Tu”  Marek Niedźwiecki napisał: „wcisnęło mnie w fotel i słucham tej muzyki od kilku godzin”.

LemON zagrał prawie tysiąc koncertów, zarówno na kameralnych scenach klubowych, jak i przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Wielokrotnie nagradzany był też na najważniejszych festiwalach telewizyjnych.

Igor Herbut – zarówno solowo jak i z zespołem – gościnnie współpracował z wybitnymi postaciami polskiej sceny muzycznej.  Byli to m.in. Kayah, Agnieszka Chylińska, Kasia Nosowska, Adam Sztaba, Jacek Cygan, Jan Borysewicz, Maryla Rodowicz. Ma także na koncie wspólne projekty z młodymi arystami sceny niezależnej. Ralphem Kamińskim, Hanią Rani (Tęskno), Sorry Boys, a także światowej sławy gruzińskim zespołem Rustavi.

ip

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Dominika Płonka prezentuje "DD EP" [AUDIO]
Dominika Płonka prezentuje "DD EP" [AUDIO]

Piosenką promującą debiutancki mini album jest "TAK MI PRZYKRO (że mi przeszło)".

Popularne
Znamy skład Męskie Granie Orkiestry 2023 [WIDEO]

Muzycy zapowiedzieli też premierę singla promującego Męskie Granie 2023.

Niall Horan wystąpi w Polsce [WIDEO]

Światowej sławy artysta, Niall Horan ogłosił trasę koncertową.

Amber Run
Amber Run o najnowszym albumie "How To Be Human" i koncercie w Polsce [WYWIAD]

Henry Wyeth o wyzwaniach związanych z tworzeniem najnowsze płyty.